Zajęcia dla dzieci
Przestrzeń dla młodych Artystów

Najciekawsze zajęcia, w podziale na grupy wiekowe, które rozwiną pasję i umiejętności artystycznie dzieci i młodzieży.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci i dorosłych

Art Now! to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o artystycznym rozwoju dzieci i dorosłych. U nas swoją przystań odnajdą zarówno ci, którzy chcą się rozwijać w kierunku wokalnym, osoby, które pragną rozwijać swój talent taneczny lub aktorski, jak i osoby z pasją do malowania. Nasi pedagodzy i prowadzący zajęcia dbają, by każde spotkanie było kolejnym krokiem do samorozwoju, ale także przyjemnym sposobem na oderwanie się od codziennych obowiązków. Dzieci potrzebują przerwy od nauki szkolnej, z kolei dla dorosłych zajęcia dodatkowe są wspaniałą okazją do zerwania z codzienną rutyną. Na nasze artystyczne zajęcia zapraszamy wszystkich spragnionych twórczych doświadczeń.

Artystyczne zajęcia dodatkowe dla dzieci

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wykazują się ogromnymi zdolnościami – szybko się uczą, a brak tremy nie hamuje je w podejmowaniu odważnych decyzji. Dlatego najmłodsi uczestnicy naszych zajęć tak chętnie podejmują nowe wyzwania, doskonale się przy tym bawiąc. W Studio Art Now! organizujemy zajęcia dodatkowe dla dzieci w różnym wieku, oczywiście dostosowując poziom zajęć do odpowiedniej grupy wiekowej. Maluchy i nieco starsze dzieci zapraszamy na zajęcia dla dzieci:

  • aktorskie
  • teatralno-muzyczne
  • wokalne
  • plastyczne
  • z gimnastyki artystycznej
  • oraz na zumbę

Zajęcia dodatkowe dla dzieci odbywają się także w formie online – warsztaty artystyczne prowadzone są z aktorstwa, plastyki i wokalu.

Twórcze zajęcia dodatkowe dla dorosłych

Stabilizacja zawodowa i rodzinna otwiera przed wieloma osobami nowe możliwości. Wiele osób chętnie wraca do swoich pasji w życiu dorosłym, inni dopiero teraz zaczynają poznawać i rozwijać swoje talenty. W naszym Studio prowadzimy zajęcia dodatkowe dla dorosłych z tańca flamenco, zajęcia wokalne i zajęcia z plastyki artystycznej. Prowadzone pod okiem profesjonalistów dają szansę na rozwój, a niekiedy nawet na przekwalifikowanie się. Zawsze jednak są one wspaniałą okazją do zatroszczenia się o samego siebie – znajdź czas w codziennej gonitwie tylko dla siebie i spełniaj swoje marzenia dzięki zajęciom dodatkowym prowadzonym przez Art Now!

Zajęcia dodatkowe dla dzieci i dorosłych są nieocenionym narzędziem do samorozwoju, a nierzadko mają także dużą wartość terapeutyczną. Kreatywne wykorzystywanie swojego talentu w procesie twórczym oraz zajęcia ruchowe wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii, która pozytywnie wpływa na inne aspekty naszego życia. Zapraszamy do naszego Studio w Chotomowie, które znajduje się 30 km od centrum Warszawy.