dla dzieci

Warsztaty musicalowe

O zajęciach
Zajęcia teatralno-muzyczne podzielone na trzy części: ćwiczenia aktorskie, ćwiczenia taneczne oraz choreografia, ćwiczenia z emisji głosu oraz praca nad piosenką.
Dla uczniów zajęć ART NOW! jest to szansa poszerzenia swoich umiejętności artystycznych o nowe dziedziny, pod okiem świetnych pedagogów teatralnych.
Dla nowych uczniów-okazja do spróbowania swoich sił w różnorodnych zajęciach, dająca możliwość określenia i wybrania ulubionej dziedziny w dalszej edukacji artystycznej.
Udział w zajęciach tylko po wcześniejszym zgłoszeniu!

Prowadzący

Dariusz Lewandowski

Tancerz, choreograf i gimnastyk. Wieloletni zawodnik klubu Legia Warszawa w gimnastyce sportowej. Absolwent Szkoły Sportowej im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie. Medalista Mistrzostw Polski. Reprezentant Polski w gimnastyce sportowej w klasie mistrzowskiej. Z zamiłowania tenisista, Mistrz Polski Aktorów, uczestnik międzynarodowego cyklu ITF SENNIORS. Pedagog Ruchu Scenicznego i Tańca Współczesnego. Swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne prezentował m.in. w musicalu METRO, show tanecznym OPENTANIEC oraz spektaklach teatrów BUFFO i ROMA.

Więcej