dla dzieci

Świetlica Artystyczna + Rytmika

Innowacyjne zajęcia artystyczno-rekreacyjne, przeznaczone głównie dla młodszych dzieci (5-11 lat). Połączenie różnych aktywności – muzycznych, tanecznych, gimnastycznych, plastycznych – w ramach jednych zajęć.

O zajęciach

Możliwość aktywnej i kreatywnej zabawy w połączeniu z podstawową edukacją artystyczną. Możliwość poznawania i próbowania swoich sił w różnych dziedzinach. Czas na kształtowanie się preferencji, rozwój talentu, sprawdzenie potencjału artystycznego. Świetlica Artystyczna jest oryginalną alternatywą dla typowej świetlicy szkolnej. UWAGA! Czas zajęć Świetlicy Artystycznej jest wydłużony do 1h20m.

Udział w zajęciach tylko po wcześniejszym zgłoszeniu!

Prowadzący

Ewa Lorska

Aktorka teatralna i filmowa, wokalistka, pedagog. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika.

Więcej

Dariusz Lewandowski

Tancerz, choreograf i gimnastyk. Wieloletni zawodnik klubu Legia Warszawa w gimnastyce sportowej. Absolwent Szkoły Sportowej im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie. Medalista Mistrzostw Polski. Reprezentant Polski w gimnastyce sportowej w klasie mistrzowskiej. Z zamiłowania tenisista, Mistrz Polski Aktorów, uczestnik międzynarodowego cyklu ITF SENNIORS. Pedagog Ruchu Scenicznego i Tańca Współczesnego. Swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne prezentował m.in. w musicalu METRO, show tanecznym OPENTANIEC oraz spektaklach teatrów BUFFO i ROMA.

Więcej