Zajęcia Aktorskie
Dariusz Lewandowski
Jowita Budnik

Zajęcia rozwijające i kierunkujące zdolności aktorskie, przy zastosowaniu elementarnych podstaw warsztatu aktorskiego, jak dykcja, artykulacja, impostacja, retoryka oraz zasady ruchu scenicznego.

Dostępne grupy: 6-8 lat, 9-11 lat, 12-14 lat oraz grupa 15+.

Zajęcia Wokalne
Agnieszka Piotrowska-Hajduk

Na naszych zajęciach usłyszysz skąd się bierze dźwięk, jak powstaje i co go kształtuje. Poznasz podstawowe zasady emisji głosu, dowiesz się jak z tego głosu korzystać, jak robić to dobrze, świadomie i zdrowo.

Dostępne grupy: 6-9 lat, 10-15 lat oraz grupa 16+.

Zajęcia teatralno-
muzyczne

Małgorzata Kosieniak

Zajęcia Aktorsko-Muzyczne dla dzieci

Grupy: 3-5 lat, 6-7 lat.

Gimnastyka: gry i zabawy sportowe
Dariusz Lewandowski

Gimnastyka w połączeniu z grami ruchowymi. Ćwiczenia rozgrzewkowe, rozciągające, wzmacniające. Nauka figur gimnastycznych.

Dostępne grupy: 6-9 lat.

Zajęcia plastyczne
Małgorzata Mirkowska-Grabowska
Edyta Mądzelewska

Zajęcia wychodzące dużo dalej niż „malowanie”. Nauka o materiałach i praktycznych możliwościach ich wykorzystania.

Dostępne grupy: 5-9 lat, 10-15 lat, 16+ oraz dorośli.

Akwarele dla początkujących
Barbara Wymazał

Akwarele – kurs podstawowy. Na tych zajęciach, każdy uczestnik nauczy się jak opanować podstawy akwareli.

Zajęcia dla dzieci w Art Now!

Uczestnictwo w zajęciach dodatkowych to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu po szkole. Wybierając zajęcia odpowiadające pasjom dzieci, rodzice nie tylko sprawiają im ogromną frajdę, ale także wspierają prawidłowy rozwój swoich pociech. Podczas zajęć dzieci poznają swoich rówieśników z podobnymi zainteresowaniami, zapominają o szkolnych obowiązkach, a postępy osiągane podczas kolejnych spotkań z profesjonalistami, niezmiernie cieszą i dopingują do dalszego aktywnego udziału w zajęciach.

Zajęcia dla dzieci dostosowane do potrzeb najmłodszych

O zostaniu piosenkarką czy aktorem marzy wiele dzieci. Marzenia te motywują nasze pociechy do działania – zamiast spędzać swój cały wolny czas przed ekranem telewizora czy komputera, chętnie uczą się śpiewać, biorą udział w teatrzykach i angażują się w inne inicjatywy artystyczne. Rodzice dopingują małych artystów, jeżdżąc z nimi na różnego rodzaju zajęcia dla dzieci. Wybierając warsztaty w Art Now!, masz pewność, że Twoje dziecko będzie rozwijać talent pod okiem profesjonalistów.

Artystyczne zajęcia dla maluchów i starszych dzieci

W naszym studio odbywają się najróżniejsze zajęcia artystyczne, które odpowiadają potrzebom najmłodszych. Dlatego zajęcia dla dzieci podzielone są tematycznie – zajęcia ze śpiewu, gry aktorskiej, plastyczne, gimnastyczne oraz teatralno-muzyczne prowadzone są przez osoby z odpowiednimi kompetencjami, pozwalającymi przekazywać wiedzę specjalistyczną w wybranej dziedzinie. Nie mniej ważne jest podejście do dzieci – nasi animatorzy specjalizują się w pracy z dziećmi, która sprawia im najwięcej radości i satysfakcji.

Grupy, w których prowadzone są zajęcia, dobierane są także pod względem wieku uczestników oraz posiadanych przez nich umiejętności. Dzięki temu dzieci z przyjemnością biorą w nich udział, nie nudzą się, szybko się uczą i doskonale się przy tym bawią. Wspaniała, przyjazna atmosfera na zajęciach dla dzieci zbliża uczestników – w naszym studio nawiązało się wiele przyjaźni, które swoją kontynuację mają także poza spotkaniami w Art Now!

W naszym studio prowadzimy zajęcia dla maluchów i starszych dzieci, utalentowanych muzycznie, aktorsko, sportowo i plastycznie oraz tych dzieci, które po prostu lubią malować czy śpiewać i chciałyby się w tym kierunku realizować. Dzięki zróżnicowanym grupom każdy maluch i starszak znajdzie swoje miejsce w Art Now! Spełnianie marzeń, rozwój i wyśmienita zabawa to najlepsze połączenia przyjemnego z pożytecznym, jakie pragniemy zapewnić naszym pociechom.